Meniu
Prekių krepšelis

Atelier Keen

Gamintojas: Atelier Keen
Krepšelio stovas: pušies mediena, lakuota baltai kūdikiams saugiais dažaisRekomenduojama: 9 kg arba tol, kol vaikas pradės vartytisIšmatavimai: 90 x 59 x 46 cm..
35.00€
Be PVM:28.93€
Gamintojas: Atelier Keen
Taip smagu stebėti vaikučius su mažom rankytėm ir mažais pirštukais bandančius pakabinti kasniuką. Mokykime mažylius naudotis įrankiais, juk negalime valgyti visada su pirštais arba būti maitinami. Šie įrankiai pritaikyti mažoms rankytėmsIš maistinio silikono ir nerūdijančio plienoBe BPANetoksi..
14.00€
Be PVM:11.57€
Gamintojas: Atelier Keen
Jei vakarienė dažniausiai pasibaigia dubenėlio ir maisto gulėjimu ant žemės, tada jums reikia Atelier Keen limpančio, nedūžtančio indelio! Minimalistinio dizaino, neautralios spalvos, apvalainas ir saugus dubenėlis. Rekomenduojamas amžius 6mėn. +Be BPAIš saugaus maistinio silikono, netoksi..
19.30€
Be PVM:15.95€
Silikoninis mokomasis puodukas NUDE Silikoninis mokomasis puodukas NUDE
Top Išparduota
Gamintojas: Atelier Keen
Puikus būdas mokytis savarankiškumo! Šis puodelis sukurtas, tam, kad palengvintų buitį ir leistų mažiesiems atsliepti savo poreikius. Rekomenduojamas amžius 6mėn. +Be BPAIš saugaus maistinio silikono, netoksiškas ir hipoalerginisErgonimiško dizainoNudūžtaStipriai fiksuojasiGalima plauti indaplo..
15.95€
Be PVM:13.18€
Gamintojas: Atelier Keen
Ar jau laikas jūsų mažajam tyrinėtojui valgyti? Ar jau laikas jam pradėti tyrinėti maistą pačiam? Taip smagu stebėti vaikus besimokančius būtinųjų įgudžių, bet netvarka liekanti po jų neguodžia, tiesa? Pažabokime netvarką ir leiskime vaikams tyrinėti ir mokytis, skanauti ir mėgautis maistu. Rek..
27.00€
Be PVM:22.31€
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)