Meniu
Prekių krepšelis

Po gimdymo

Kelnaitės po gimdymo Kelnaitės po gimdymo
Naujiena Top
Gamintojas: Poofi
Poofi apatinis trikotažas po gimdymo - tai erdvios, aukštos ir patogios kelnaitės po gimdymo. Sukurtos iš padidinto patvarumo medvilninio popieriaus. Tai apatiniai kuriuos galite skalbti (iki 5 kartų). Kelnaitės sukurtos taip, kad stabiliai palaikytų įklotus po gimdymo ir užtikrintų tinkam..
7.00€
Be PVM:5.79€
Gamintojas: Poofi
Susideda iš: Kosmetinė 38 x 20 x 9 cm Įklotai po gimdymo 10vnt Vėsinantys įklotai 2vnt Mini dušas  1vnt Kelnaitės po gimdymo 2vnt (vieno dydžio,kerpamos)Multi-mam spenelių kompresai 2vntMulti-mam purškalas po gimdymo 75ml Įklotai po gimdymo: 10 vnt anatominės formo..
86.70€
Be PVM:71.65€
Mini dušas tai minkštas buteliukas su ištraukiamu dušo antgaliu intymios zonos higienai. Praverčia po gimdymo, gulint ligoninėje, kelionėje, stovyklaujant. Dušu galima naudotis ir sėdint. Kaip naudotis: Atsukite dangtelį ir ištraukite dušo galvutę. Užfiksuokite užsukdami. Buteliuką pr..
18.00€
Be PVM:14.88€
Vėsinantys įklotai po gimdymo Vėsinantys įklotai po gimdymo
Naujiena Top
Gamintojas: Poofi
Tai vienkartiniai įklotai su šalčio aktyvatoriumi. Priemonė puikiai numalšina skausmą, iškart pagerėja intymioje zonoje pvz po: gimdymo, ginekologinių procedūrų, esant uždegimams ar hemoroidinėms ligoms. Higieninis paketas yra sugeriantis o paviršinis audinys labai švelnus ir minkštas, Produktas yra..
18.00€
Be PVM:14.88€
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)